.

FİRMA PROFİLİ

ARC GRUP MAKİNA; Belediye hizmet araçlarının imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.


Ürünlerimiz Arasında;


Hidrolik merdivenli itfaiye araçları, portatif merdivenli itfaiye araçları, hidrolik sıkıştırmalı çöp toplama araçları, vidanjör araçları, kombine kanal temizleme araçları, sulama arazöz araçları, cenaze nakil araçları, arama kurtarma araçları, motorsuz karavan, seyyar tuvalet ile yedek malzeme ve ekipmanlar yer almaktadır.


Firmamız; Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların belediye hizmet araçları taleplerine başarıyla cevap vermiştir.


Gelecekte de kaliteli ürün ve hizmetten ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.


Vizyon ;


Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.


Misyon ;


Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak


HEMEN ARA